Піддубняк Юлія

Піддубняк Юлія

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Київ

Піддубняк Юлія

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Київ
Верифікований профіль
Silver partner
Сертифікат
АФНУ
21
Рік досвіду
9
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
2
Рекламна активність
9754
Останній візит на сайт
сьогодні
Керівник агенції нерухомості Мегаріелті

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 35 000 грн/міс
    330 грн/м²

    Пирогова вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ Університет
    офісне приміщення
    106 м²
    1939 рік побудови
    вчора
    Оренда 4-х кімнатної квартири, в центрі Києва на вул. Пирогова, 2. Можливо як для життя так і під офіс. Без меблів, (є лише кухня і 1 шафа в кімнаті). Сталінка. Загальна площа - 106 кв. м. Площа кухні - 7.70, цегла. 6-ий поверх, 7-ми поверхового будинку, двостороння. Санвузол: суміжний. Опалення централізоване. Побутова техніка - плита, газ. Домофон, ліфт, чисте парадне з кодовим замком, сигналізація, склопакети, жалюзі, інтернет, паркет, новий кавролін, кахель іноземний виробників, мебльована кухня, бойлер, газова колонка, кондиціонери в усіх кімнатах, 2 балкони, 3 комори. Метро Університет поруч, Київський Національний Університет, Готель «Хілтон, Національна опера України, Ботанічний сад,...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.